KONST / Litografier / Litografier 14996142
nr 1499 6142
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 5 st, Oramade lösa blad. Signerad, numrerad 200-upplaga, bladets mått: 44x63 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:27:28
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr